top of page

Bouda Bouřňák stojí na samém vrchu sjezdovky Portášky u horní stanice sedačkové lanovky a herní krajiny Pecka. Naše poloha na úbočí Růžové Hory, přímo u historické cesty horských nosičů na Sněžku, je ideálním výchozím bodem pro výstupy a tůry všech obtížností.

 

Na sjezdovky, běžky, snowboard, skialpy a pěší tůry vyrazíte přímo ode dveří. Slunce máme, díky jižnímu svahu, dostatek po celý den. U nás na kopci a v přilehlém areálu najdete sjezdovky všech obtížností a každý, od úplných začátečníků až po náročné lyžaře, si přijde na své.

 

Po dni na sněhu, tůře nebo na lehátku si k večeři sami v pohodlí uvařte co máte rádi, nebo si zajděte na některou z vyhlášených krkonosšských specialit v některé z okolních horských bud a hospod. Bouda je plně vybavena pro dlouhodobé pronájmy (kuchyňka, úklidové potřeby, pračka, sušička atd). 

 

Díky poloze v srdci Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 1050 m.n.m. dýcháme čistý vzduch, máme klid a v zimě záruku nejlepších sněhových podmínek. Kolem boudy máme dostatek místa pro zimní i letní radovánky nejen Vašich ratolestí a noční klid občas ruší jen stáda jelenů, rolby upravující sjezdovku a čelovky skialpinistů zkracujících si výstup na východ slunce na Sněžce.

 

Starosti všedních dní zanecháte, spolu s Vašimi auty, hluboko v údolí. Vás vyveze lanovka a Vaše zavazadla pojedou na nákladních saních nebo rolbou dle předchozí dohody s dopravci.

 

Zkrátka hory jak mají být. 

Snímek_obrazovky_2019-01-31_v 14.33.56.P
bottom of page