Bouda Bouřňák stojí na samém vrchu sjezdovky Portášky u horní stanice sedačkové lanovky a herní krajiny Pecka. Naše poloha na úbočí Růžové Hory, přímo u historické cesty horských nosičů na Sněžku, je ideálním výchozím bodem pro výstupy a tůry všech obtížností.

Na sjezdovky, běžky, snowboard, skialpy a pěší tůry vyrazíte přímo ode dveří. Slunce máme, díky jižnímu svahu, dostatek po celý den. U nás na kopci a v přilehlém areálu najdete sjezdovky všech obtížností a každý, od úplných začátečníků až po náročné lyžaře, si přijde na své.

Poskytujeme možnost ubytování ve třech dvoupokojových rodinných apartmánech s vlastními koupelnami s toaletou. Možnost přistýlky a psa jen po předchozí dohodě.  Ubytovaným je k dispozici společenská místnost bez televize (nebojte, wifi a signál máme), vybavená kuchyňka, botárna se sušákem a veranda s tím nejlepším výhledem do údolí.

 

Místo snídaně nabízíme možnost být zdarma první na manšestru nebo prašanu. Po dni na sněhu, tůře nebo na lehátku si k večeři sami v pohodlí uvařte co máte rádi, nebo si zajděte na některou z vyhlášených krkonosšských specialit v některé z okolních horských bud a hospod.

 

Díky poloze v srdci Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 1050 m.n.m. dýcháme čistý vzduch, máme klid a v zimě záruku nejlepších sněhových podmínek. Kolem boudy máme dostatek místa pro zimní i letní radovánky nejen Vašich ratolestí a noční klid občas ruší jen stáda jelenů, rolby upravující sjezdovku a čelovky skialpinistů zkracujících si výstup na východ slunce na Sněžce.

 

Starosti všedních dní zanecháte, spolu s Vašimi auty, hluboko v údolí. Vás vyveze lanovka a Vaše zavazadla pojedou na nákladních saních nebo rolbou dle předchozí dohody.

Zkrátka hory jak mají být.

 

Poskytujeme jen týdenní pobyty rodinám a skupinám od neděle do neděle. Doprava zavazadel v den příjezdu a odjezdu po předchozí dohodě v ceně. Kapacita 15 osob, ideální pro 3-4 rodiny. Cena 60.000,- Kč za všechny tři apartmány.

Lázeňské a rekreační poplatky městu Pec pod Snežkou se platí zvlášť.

Těšíme se na Vás